iPECS-IPCR

Her Büyüklükteki İşletmeler İçin Güvenli, Kolay Ses Kaydı

iPECS iletişim platformlarıyla sorunsuz bir şekilde entegre olan web tarayıcısı tabanlı ses kaydını kullanarak müşteri hizmetlerini kolaylıkla geliştirin. Müşterilerle iletişim kurma şeklinizi analiz etme ve geliştirme konusunda kendinizi güçlendirin. Eşsiz kullanım kolaylığı sağlarken aramaları güvenli bir şekilde depolayan bir araca güvenin.

iPECS-IPCR-3.0
E-LG_AuthorizE-Distributor_iPECS

Faydaları

İyileştirme İçin Çabalamak

Tekrar dinleyerek, analiz ederek ve yansıtarak telefon hizmetinizin kalitesini artırın. Temsilcilerin en iyi uygulamayı hedeflemelerine yardımcı olmak için kayıtlı eğitim çağrılarını kullanın. Temsilcileri tek bir tıklama ile canlı olarak izleyin. Mükemmelliği hedeflemenize yardımcı olan bir araçla ihtiyaç duyduğunuzda önemli arama istatistiklerini görüntüleyin.

Rahatlık Bekleyin

Ekstra kablo gerekmeden bir web tarayıcısından çalıştırarak kaydı her zamankinden daha kolay hale getirin. Araç, müşteri aramalarının yanı sıra, kolay konferans görüşmesi kaydını da sağlar. Arama ve oynatma işlevlerini kullanarak kayıtlı aramaları hızla bulun ve yönetin. Ve her şey kullanıcı dostu, web tabanlı bir GUI üzerinde çalışır.

Güvende Olun

Tüm kayıt verilerinde sektör lideri şifreleme sayesinde içiniz rahat olsun, böylece ihtiyacınız olanı saklayabilir ve KVKK – GDPR ve benzeri yasalara uygunluk sağlayabilirsiniz. Hassas veya özel aramaların kaydedilmemesi için aramaları otomatik veya isteğe bağlı olarak kaydedecek şekilde bile ayarlayabilirsiniz.

Çağrı Kayıtlarına Güvenin

Yüksek kullanılabilirlik nedeniyle, iPECS IPCR ile ses kaydının güvenilir ve kararlı olduğu kanıtlanmıştır. Sunucu yedekliliği seçenekleri sayesinde, ses kaydı çözümünüzün her zaman etkin olacağından ve müşteri deneyiminizin her zaman en iyi durumda olacağından emin olabilirsiniz.

 

Önemli Özellikler

  • Gerçek zamanlı izleme ve kayıt
  • Tüm terminaller için tek sunucu
  • Uzaktan arama kaydı
  • Veritabanından arayın ve oynatın
  • Dağıtılmış kayıt
  • Hızlı okunan istatistik ekranı
  • Konferans kaydı
  • Yüksek kullanılabilirlik
  • Veri şifreleme
iPECS_PRINT

Alakalı Ürünler

Terminaller ve Cihazlar

Çağrı Merkezi Uygulamaları

IP Haberleşme Sistemleri

Sanal Santral ve Bulut Ürünleri

Video