iPECS vUCP

iPECS vUCP ile İş İletişimlerinizi Tasarlayın

iPECS vUCP, KOBİ ve Kurumsal iletişimin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış Ericsson-LG Enterprise’ın Tümleşik İletişim Sanal Platformudur. Çığır açan yenilikçi platform olan iPECS vUCP, sanala kurulduğu anda UC ve Mobilite çözümünü sunar. Ayrıca, iPECS vUCP, birinci sınıf bir UC çözümü olarak esnek bir şekilde ölçeklenebilir.

Call server-vusp

Entegre UC ve Telefon Özellikleri

En cazip avantaj olarak, UC özellikleri iPECS vUCP’ye yerleştirilmiştir. Kullanıcılar, birden fazla cihazda tek bir kullanıcı arabirimi altında mesajlaşma hizmetleriyle (Görsel Sesli Posta ve SMS vb.) Gerçek zamanlı ses, video ve iletişim durumu bulunan anlık mesajlaşma gibi yerleşik UC özellikleriyle iş verimliliğini ve üretkenliğini artırabilir.

Zengin İş Uygulamaları

iPECS vUCP, KOBİ ortamlarında değişen ihtiyaç ve gereksinimleri karşılamak için çeşitli uygulamalar ve mobil istemciler sunar. Ayrıca, RESTfull API entegrasyonunu sağlayarak, konaklama, sağlık ve diğer dikey endüstrilerde olduğu gibi çeşitli 3. Parti çözümleriyle birlikte uyumlu çalışabilirlik sunar.

Zengin Mobilite Özellikleri

iPECS vUCP, iş verimliliğini artırmak ve iletişim giderlerini azaltmak için çoklu mobilite çözümleri sunar. iPECS IP DECT’in çeşitli seçenekleri, yüksek talep gören mobil çalışanlar için zengin ve güvenilir iletişim sağlar. iPECS UCS mobil istemcisi, harici mobil çalışanlar için masa telefonlarının gücünü akıllı telefonlara veya tablet PC’lere aktarır.

Dağıtık Yapıda Üstün Esneklik

“Modüler UÇTAN-UCA IP Mimarisi” olarak iPECS vUCP, sektöre özgü mimariyle esnek ve düşük maliyetli çok noktalı ve şubeli kurulumlara olanak sağlar. Ayrıca, dağıtık yapıdaki esnekliği en üst düzeye çıkarmak için sanallaştırılmış dağıtık yapı mimarisi de desteklenir. Yerel hayatta kalma ve PSTN yük devretme için T-NET (Şeffaf Ağ) veya Network modunda tamamen ağa bağlanabilir. Ayrıca kesintisiz iletişim ortamı için çağrı sunucusu (Yerel / Coğrafi) ve güç yedekliliği sağlar. Esnek T-NET ve yedeklilik sayesinde BT yöneticileri çok noktalı veya şubeli bir mimariyi kolayca yönetebilir. Geniş dağıtık yapı senaryolarıyla işinizde esneklikle kullanın.

Kusursuz Ölçeklenebilirlik

Ölçeklenebilir bir çağrı sunucusu olarak iPECS vUCP, işletmelerin isteğe bağlı ağ geçitleri veya abone modüller ile kapasiteyi kolayca genişletmelerine olanak tanır. Buna ek olarak, basit sistem port lisansı, işletme büyüdükçe uygun maliyetli genişletme sağlar. Sadece sistem kapasitesi değil, UC çözümü de dahil olmak üzere iletişim özellikleri basit bir lisansla genişletilebilir veya eklenebilir.

Kurumsal İletişimizi Sanallaştırın

iPECS vUCP, sanallaştırma çözümü için ilk iPECS Unified ürünüdür. iPECS vUCP, yazılım tabanlı bir çağrı sunucusu olarak VMware veya AWS sanal ortamında çalışmaktadır. Sanal vUCP sistem yazılım, donanımsal iPECS UCP ve tüm sistem özellikleriyle aynıdır. Eşit kullanıcı deneyimleri altında, iPECS vUCP, iş iletişiminizin esnekliğini ve ölçeklenebilirliğini yapılandırmayı kolaylaştıracaktır. Ayrıca, çeşitli iş uygulamalarını yönetmek ve düşük maliyetli işbirliği yapmak için yenilikçi bir yol sunar, böylece iPECS UCP’nin tüm avantajlarını korurken iş iletişimlerinden yararlanabilirsiniz.

Önemli Özellikler

▪ Dahili iPECS UCS
▪ Dahili iPECS ClickCall
▪ Entegre VoIP
▪ Entegre Sesli Posta
▪ Entegre ACD
▪ Entegre SIP
▪ Entegre Sesli Konferans
▪ Entegre Otel Özellikleri
▪ Mobil Abone
▪ Tek Numara Servisi
▪ Web Üzerinden Geri Arama
▪ Çoklu Grup İçin ACD Çağrı İstatistikleri
▪ ACD Yöneticisi Protokolü
▪ SIP Arayüzü
▪ Alarm Mesajlaşma Sunucusu Arayüzü
▪ Acil Durum / Alarm Çağrı Servisi
▪ Basitleştirilmiş Rehber Araması ve Çağrı
▪ Özel MOH Desteği
▪ VM’den E-posta Yönlendirme
▪ Merkezi Sesli Posta
▪ Merkezi T-NET Network Kontrolü
▪ Coğrafi Sistem Yedekliliği
▪ Webden Yönetimi
▪ Web Kullanıcı Portal
▪ iPECS vUCP İle Sanallaştırma

iPECS_PRINT
E-LG_AuthorizE-Distributor_iPECS

Alakalı Ürünler

Terminaller ve Cihazlar

Çağrı Merkezi Uygulamaları

Yazılım Tabanlı Uygulamalar

IP Haberleşme Sistemleri

Video