Misyonumuz

MN İLETİŞİM > Misyonumuz
MN İLETİŞİM > Misyonumuz

Yüksek standartlara sahibiz ve yaptığımız her şeyden gurur duyuyoruz

MN, her büyüklükteki işletme için tasarlanmış IP İletişim ve Zayıf Akım alanında, ürün ve hizmetleri ile geleceğe yön veren bir güçtür. Entegre ve yenilikçi çözümlerimiz sayesinde MN, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız için yeni deneyimler ve değerler yaratmaktadır.

  • Ticari ahlak ve şeffaflığa önem veririz.
  • Müşteri memnuniyeti ve deneyimlerini önemseriz.

MN İLETİŞİM, iletişim teknolojileri alanındaki deneyimini akıllı bina tamamlayıcı teknolojileri ile birleştirerek kullanıcı memnuniyetini artıracak farklı ürün ve hizmetleri pazara sunmaktadır. Bu alanda bina otomasyonu teknolojilerinde dünya lideri Carrier (UTC) markası iş birliğini başlatmış ve Kilsen Yangın Alarm ürünlerinin distribütörlüğünü üstlenmiştir. MN İletişim, Kilsen Yangın Alarm ürünlerinin tek yetkili distribütörü olarak pazardaki konumunu daha da güçlendirerek büyümeye devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

YÜKSEK KATMA DEĞER

MN, sürekli gelişerek tüm paydaşlarına yüksek katma değerli ve benzeri görülmemiş teknolojileri sunmayı hedefler.

TASARRUF

MN, tüm çözümlerinde işletmelere yüksek teknolojiyi en uygun fiyata ve geri dönüş sağlayacak şekilde konumlandırmayı hedefler.

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR ÇÖZÜMLER

Ekip çalışması, deneyim ve sonuç odaklı yenilikler ile kurumlara özel çözümleri hedefler.

MN İLETİŞİM, 2005 yılından itibaren teknoloji alanında bir dünya markası olan ERICSSON-LG Kurumsal IP Haberleşme ve Network ürünlerinin Türkiye, Kuzey Kıbrıs ve Azerbaycan tek yetkili distribütörlüğünü sürdürmektedir. Ericsson-LG Kurumsal IP Haberleşme Çözümlerini her yıl artan bir ivmeyle Türkiye’nin her noktasında yaygın, kendi alanında etkin ve uzman 100 noktada ki bayi ağıyla ülke pazarına sunmaktadır. Ericsson-LG Haberleşme ürünlerinin Türkiye’deki tek dağıtıcısı olan MN İLETİŞİM, Ericsson-LG Tümleşik Haberleşme ürünleri ile her segmentte kullanıcı gereksinimlerini karşılamakta ve fiyat/performans açısından güçlü teknolojiye sahip seçenekler sunmaktadır.

İletişim ve Zayıf Akım alanındaki gelişmiş yeni teknolojili ürünleri, en efektif koşullarla, kurumsal kullanıcılara ve kuruluşlara sunmayı hedeflemektedir. Bu bağlamda Haberleşme Çözümleri ve Yangın Alarm Sistemleri konusunda distribütörlükleri bulunmaktadır.

Kendimize karşı dürüstüz ve her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmaya kararlıyız.