MN İLETİŞİM > Sanal Santral ve Bulut Ürünleri

Sanal Santral ve Bulut Ürünleri

iPECS Bulut iletişim platformu işletmenizle birlikte gelişiyor

İş iletişim sisteminin evriminde bir sonraki adım olan iPECS Cloud, tüm iletişim ve işbirliği araçlarınızı entegre etmenizi sağlar

cloud

Faydaları

Gelişirken ölçeklendirin

Her ölçekteki işletmeye fayda sağlayan bir çözümün her boyuta uyan tek bir ölçeklenebilirliğin keyfini çıkarın. Büyümeyi planlıyorsanız, iPECS Cloud sizinle birlikte genişleyecektir.

Kendi yönteminizle çalışın

Esnek çalışın ve işlerinizi yapma şeklinize uyum sağlayan bulut telefonu ile mobil çalışın. Sıcak masa ugulama zorluklarından kurtulun. Ekibiniz dışarıda çalışıyorsa, bulutu herhangi bir cihazda yanlarında taşıyabilirler.

Ödün vermeden maliyetlerden tasarruf edin

Uluslararası veya harici aramalarda artık gereksiz masraf yok. Bakımı veya değiştirilmesi gereken modası geçmiş donanım yok. Sadece güncel kalan sorunsuz bir bulut iletişim sistemi.

Her yerde birlikte çalışın

Ekibinizi, birlikte çalışmayı kolaylaştıran bulut işbirliği araçlarıyla güçlendirin. Herkesi bir araya getirin- ses, video, anlık mesajlaşma, dosya paylaşımı ve daha fazlası…

İletişiminizi basitleştirin

Herhangi bir cihazda aynı görünen ve çalışan, öğrenmesi kolay, sezgisel bir arayüz sayesinde ekibinizin hızlı bir şekilde eğitilmesini sağlayın.

İhtiyaçlarınıza göre uyarlayın

İş verimliliğinizi artırmak için ihtiyacınız olan uygulamaları ve entegrasyonları seçin. Eklentiler arasında CRM, Skype Kurumsal, çağrı kaydı ve analitik yer alır.

 

Buluta Geçin

Buluta sorunsuz geçiş

Bulut hizmetleri artık BT endüstrisinde yaygın. Ericsson-LG Enterprise, en iyi iş iletişimi için kendisini kanıtlanmış teknolojiye sahip iPECS Cloud için çeşitli geçiş seçenekleri sunar.

Bulut hizmet modeli

İş modelinize en uygun Bulut işi kurgulama ve planlama özgürlüğünü sunuyoruz. İhtiyaçlarınızı ve kapasitenizi karşılamak için kendi çözümlerinizi ve satış modelinizi oluşturabilirsiniz. iPECS ürünlerine zaten yatırım yaptıysanız, bunlar iPECS Cloud ile birlikte de kullanılabilir.

Optimum yatırım

iPECS Cloud’un akıllı lisanslama şeması sayesinde, platform kapasitesini ve tüm uygulamaları verimli bir şekilde kontrol edebilir, böylece BT kaynaklarınızı korurken kolayca bir Bulut çözümü elde edebilirsiniz. iPECS Cloud ile, mevcut şirket içi çözümünüzle alıştığınız aynı güvenilir ve yüksek kaliteli iletişimleri deneyimleyeceksiniz. iPECS Cloud, hem ihtiyaçlarınızı karşılamak hem de iş iletişimi çözümünüz için ilk yatırımı en aza indirmek için en iyi yanıttır.

Bulut hizmeti için uçtan uca çözümler

iPECS Cloud, çok çeşitli uygulamaları ve uç noktaları içeren uçtan uca bir çözümdür. Kurumsal PBX özellikleri bulutta sunulabilir ve minimum ilk kurulum maliyetleriyle yeni Bulut tabanlı işletmeler

E-LG_AuthorizE-Distributor_iPECS

Alakalı Ürünler

Terminaller ve Cihazlar

Çağrı Merkezi Uygulamaları

Yazılım Tabanlı Uygulamalar

IP Haberleşme Sistemleri