MN İLETİŞİM > Yazılım Tabanlı Uygulamalar

Yazılım Tabanlı Uygulamalar

iPECS Uygulamaları ve Eklentileriyle İletişimin Geleceğini Keşfedin

Her ölçekteki firma için eksiksiz bir son teknoloji uygulama paketiyle iletişimde öncü olun. Tümleşik İletişim (UC) platformlarından üretkenliği artırmak için özel araçlara ve ekibinizle müşterilerinizi birbirine bağlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olun.

Yazilim-Tabanli-Uygulamalar-Giris1

FAYDALARI

Dünyanızı Bağlayın

Onsuz yaşayamayacağınız iş iletişim sistemini oluşturun. Kapsamlı bir Ericsson-LG Kurumsal iletişim uygulamaları yelpazesiyle uyumluluğun keyfini çıkarın, böylece konfigürasyonunuzu sektörünüze, ihtiyaçlarınıza ve müşterilerinize göre özelleştirebilirsiniz.

Müşteri Deneyiminde Üstünlük Sağlayın

Müşteriler ve iş arkadaşlarınızla iletişimi geliştirin. Müşteri ihtiyaçlarına yanıt vermek için dinamik izleme ve analitik kullanın. Otomatik operatör ile çağrı yönlendirmeyi kolayca yönetin. UC araçlarını kullanarak iş arkadaşlarınızla daha iyi işbirliği yapın. Süreç ne olursa olsun, doğru araçlar işi kolaylaştırır.

Üretkenliği Artırın

Akıllı iş akışını destekleyen ve verimliliği artıran bir dizi araçla iletişimi verimli hale getirin. İster çağrı yönlendirme ister ortak çalışma veya zaman kazandıran çözümler olsun, günlük süreçleri basitleştirmek için ihtiyacınız olan uygulamaları seçin.

E-LG_AuthorizE-Distributor_iPECS

Alakalı Ürünler

Terminaller ve Cihazlar

Çağrı Merkezi Uygulamaları

IP Haberleşme Sistemleri

Sanal Santral ve Bulut Ürünleri